TIMERA s.r.o.

TIMERA s.r.o. je výhradně česká výrobní společnost. Naší hlavní činností je konstrukce, sériová a zakázková výroba moderního kvalitního nábytku pro koupelny a toalety a koupelnových zrcadlových skříněk nad umyvadla. Používáme moderní materiály odolné vlhkému prostředí, zejména pak hliníkové eloxované profily, nerez a barevné lakované sklo. Při naší práci klademe důraz na detail, kvalitu provedení a užitné vlastnosti, což řadí naše výrobky do kategorie "na celý život".

Kvalitní

Vodou nezničitelný hliníkový korpus, nerezový spojovací materiál, elektro komponenty německé značky BERKER, prvotřídní opracování, česká výroba, záruční i pozáruční servis.

Nadčasové

Stříbrný eloxovaný korpus vhodný pro každý interiér, použití moderních materiálů jako sklo, zrcadlo, nerez a chrom, čisté linie

Praktické

Možnost vestavby do stěny pro úsporu místa, v

Sériová i zakázková výroba

V rozměrech od 190 mm do 2000 mm. Atypické rozměry, provedení, uspořádání i design dle přání zákazníka.

Bezpečné

Schváleno pro provoz ve vlhkém prostředí koupelen, certifikát TÜV-SUD.

Kvalita

TIMERA s.r.o. - novinky, aktuality.

Korpus voděodolný hliníkový profil eloxovaný, elox s tvrdostí skleněného povrchu - stříbrný saténový, přesné opracování hliníkových profilů CNC technologií, nerezové spojovací prvky, oboustranně lakovaná vlhku odolná zadní deska MDF, dvířka s broušenou nebo broušenou a leštěnou hranou, sendvič dvířek s vyplněnou spárou proti srážení vlhkosti uvnitř dvířek, skleněné police s broušenou hranou, zářivková svítidla s elektronickým předřadníkem, elektro komponenty německé značky BERKER, panty GRASS s tichým zavíráním SOFT-CLOSE, 3-bodové uchycení na stěnu s možností vyrovnání, český výrobek, servis, certifikát TÜV SÜD.

... více

Novinky

VESTAVNÉ ŘEŠENÍ
Nově výrobky TIMERA - pro vestavbu. Součástí rám pro hloubku zabudování 160 mm.

WC SKŘÍŃKA VESTA
Držák toaletního papíru, kosmetických ubrousků, integrovaný odpadkový koš a štětka WC, úložný prostor.

© 2017, TIMERA s.r.o., Slunečná 2089, 547 01 Náchod, tel.: +420 494 14 22 44, mobil: 739 90 00 91, e-mail: timera@timera.cz
TOPlist