PRACOVNÍK VÝROBY

Hledáme spolupracovníka pro montáž a konstrukci koupelnového nábytku z hliníkových profilů a pro zásobování materiálem. Provozovna Náchod. Nástup mo·ný ihned.

Pracovní poměr

Po zaučení trvalý pracovní poměr na dobu určitou - 6 měsíců, s možností prodloužení.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání (strojírenské zaměření výhodou), řidičský průkaz skupiny B, znalost práce v MS Office, AutoCAD. Manuální zrušnost, preciznost, technické myšlení, komunikační schopnosti. Praxe ve výrobě a živnostenský list výhodou.

Nabízíme

Práci v dobrém kolektivu perspektivní společnosti.

Kontaktní údaje

Adresa:Slunečná 2089, 547 01 Náchod
Kontaktní e-mail:petra.barova @timera.cz
Mobil:+420 604 806 370

Zobraz na mapě

V případě zájmu prosíme, v první řadě, o stažení, vyplnění a odeslání dotazníku zájemce o zaměstnání na uvedený e-mail. Následně Vás budeme informovat o dalším postupu.

picture  Dotazník zájemce o zaměstnání.

Kvalita

TIMERA s.r.o. - novinky, aktuality.

Korpus voděodolný hliníkový profil eloxovaný, elox s tvrdostí skleněného povrchu - stříbrný saténový, přesné opracování hliníkových profilů CNC technologií, nerezové spojovací prvky, oboustranně lakovaná vlhku odolná zadní deska MDF, dvířka s broušenou nebo broušenou a leštěnou hranou, sendvič dvířek s vyplněnou spárou proti srážení vlhkosti uvnitř dvířek, skleněné police s broušenou hranou, zářivková svítidla s elektronickým předřadníkem, elektro komponenty německé značky BERKER, panty GRASS s tichým zavíráním SOFT-CLOSE, 3-bodové uchycení na stěnu s možností vyrovnání, český výrobek, servis, certifikát TÜV SÜD.

... více

Novinky

VESTAVNÉ ŘEŠENÍ
Nově výrobky TIMERA - pro vestavbu. Součástí rám pro hloubku zabudování 160 mm.

WC SKŘÍŃKA VESTA
Držák toaletního papíru, kosmetických ubrousků, integrovaný odpadkový koš a štětka WC, úložný prostor.

© 2017, TIMERA s.r.o., Slunečná 2089, 547 01 Náchod, tel.: +420 494 14 22 44, mobil: 739 90 00 91, e-mail: timera@timera.cz
TOPlist